Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ده دلیل برتر برای این که چرا شما بهتر است PCB را از ETAG  خریداری کنید:

اگر شما:

  • از این که سفارش های PCB تان دیر تحویل می شود، خسته شده اید
  • از آنجا که به هنگام تلفن زدن به تولید کننده PCB نمی توانید با یک کارشناس فروش سرزنده و فعال سخن بگویید، مستاصل شده اید
  • بارها سفارش شما گم شده یا به علت CAM hold شدن سفارش تان در اضطراب به سر برده اید...

 

سرویس های قابل اعتماد ما را تجربه کنید

1. مشتریان می گویند آنها به این دلیل که «ما قابل اعتماد هستیم» به ما سفارش می دهند... بر این اساس آنها می توانند بر آنچه که ما می گوییم و وعده می دهیم، حساب باز کنند. این کار به آسانی انجام می شود!

هر ماه بیش از 20 مشتری شرکتی به سراغ ETAG می آید. بسیاری از آنها از سوی مشتریان راضی، به ما معرفی و ارجاع می شوند. اکنون ما اعتماد بیش از هزار مهندس و 800 پیمانکار مونتاژگر را به دست آورده ایم؛ این عده در ساخت تجهیزات PCB خود به ما متکی هستند.

2. ما واسطه نیستیم. ما برای ساخت ابزار باکفیتی که شما نیاز دارید، تجهیزات به روز خود را در فضای شرکت مستقر کرده ایم... ما پس از ارائه  کالا به مشتری، اینجا هستیم تا هر نوع مشکل و پرسشی را که ممکن است در ارتباط با سفارش وی پیش آید، به سرعت رسیدگی کنیم و پاسخ دهیم.

به تمام سفارش ها، پیش از آن که وارد چرخه اجرا و ساخت شود، یک پرونده بازبینی مهندسی اختصاص داده می شود... ما به سرویس های no touch که در پایان کار ممکن است به شما چند مدار غیرقابل استفاده تحویل بدهد، معتقد نیستیم. ما می خواهیم شما را مطمئن سازیم که دقیقاً همان چیزی را که انتظار دارید، به شما تحول می دهیم.

3. در این صنعت، سابقه برترین حمل سفارش ها به صورت آنلاین از آن ماست. در حال حاضر ما 50 درصد سفارش ها را پیش از موعد مقرر برای مشتری ارسال می کنیم! در واقع، ما در این خصوص بسیار خوش قول هستیم... ما سفارش های Standard Spec را سر وقت ارسال می کنیم.

4. و شاید مهمتر از همه این باشد که در حال حاضر که بسیاری از تولیدکنندگان PCB از این کسب و کار خارج می شوند، ما نه تنها از لحاظ مالی در وضعیت سالمی به سر می بریم بلکه تجهیزات فیزیکی خود را گسترش داده و کارمندان بیشتری جهت رسیدگی به فروش بالای شرکت استخدام کرده ایم. سرمایه گذاری ما در تجهیزات سرمایه ای که با هدف افزایش بهره وری در همه دپارتمان های شرکت صورت می گیرد، همچنان ادامه دارد.

 

سهولت کار با ما را تجربه کنید

5. در ETAG شما می توانید از طریق تلفن با یک مشاور مطلع ارتباط برقرار کنید. ما متعهد هستیم که نه فقط خدمات مشتری، بلکه تعالی خدمات مشتری را به طور شخصی و برای هر مشتری مدنظر قرار داده و ارائه نمائیم. شما با استفاده از 30 خط تلفن ما می توانید در هر ساعت از روز، با یک مهندس CAM ارتباط برقرار کنید.

6. شما می توانید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز، از ما استعلام قیمت نموده، سفارش یا سفارش مجدد (reorder) خود را ثبت کنید، فایل آپلود نمایید و حتی وضعیت سفارش خود را دریافت دارید.

از آنجا که ما در ناحیه زمانی استاندارد GMT واقع هستیم، اگر شما در ناحیه زمانی شرقی یا غربی قرار دارید، می توانید حداقل با دو یا سه ساعت اختلاف زمانی، فایل های خود را برای شروع روند سفارش دهی، ارسال کنید.

7. صفحه وب سایت جدید ما، به شما یک لیست شخصی از تمام سفارش ها و استعلام های قبلی تان ارائه می کند. شما با استفاده از این قابلیت می توانید تمام نقدها را مورد بررسی قرار دهید، سفارش C از C و Test Certs ارسل کنید و حتی از فاکتورهای سفارش خود چاپ بگیرید.

8. ما در دریافت سفارش های متعدد هیچ محدودیتی نداریم بنابراین شما هرگز مجبور نیستید که بیش از حد نیاز خود دست به خرید بزنید.

9. ما ابزار و ماشین آلات خود را در قالب Standard Specهای مان محدود و محصور نمی کنیم. ضمناً اگر شما سفارش Standard Spec خود را به صورت یک سفارش Custom Spec تکرار کنید، ما ابزار خود را مستثنی نموده و کنار می گذاریم.

10. Free Software و Free File Review اختصاصی ETAG است. کاربران به نرم افزار طراحی PCB Artist ما بیشترین امتیاز را داده اند. این نرم افزار نسبت به هر نوع نرم افزار مشابه، از قابلیت ها و امکانات بیشتری برخوردار است که از آن جمله می توان به دارا بودن بزرگترین Component Library اشاره کرد. این نرم افزار را هم اکنون می توانید از www.PCBArtist.com دانلود کنید.

 ما همچنین یک فایل بررسی پیش سفارش رایگان در وب سایت www.freedfm.com قرار داده ایم. شما با مراجعه به این سایت می توانید فایل های خود را آپلود کرده و در عرض چند دقیقه، یک گزارش طراحی کامل و دقیق از تولیدپذیری سفارش خود را بر روی فایل تان دریافت نمایید. گزارش گرافیکی رنگی، هر بخش مشکل دار را نشان می دهد که ما می توانیم آن را برطرف نماییم. همچنین در این صورت مواردی که به بررسی های بیشتر مشتری نیاز دارد نیز مشخص می گردد. با این گزارش، لیست قیمت ها نیز ارسال می گردد. مخلص کلام این که در این سرویس شما می توانید فایل های خود را به صورت چک شده دریافت کنید و در هر زمان، به سادگی سفارش های خود را ارسال نمایید. با استفاده از FreeDFM می توان از بروز تاخیر در مهندسی و تولید محصول جلوگیری به عمل آورد. مشتری ها به ما می گویند که این سرویس باعث نجات آنها شده است!

به طور خلاصه، ETAG ارائه دهنده باکیفیت ترین برد مدار بازار با قیمت پایین است.

تعهد ما: سریع تر، آسان تر و قابل اعتمادتر.

Share on Social Networking Websites

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Design by: Electronic Trade of Arsh Gostar Co. (ETAG) Multimedia Studio :: amir abdi :: 2016