Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

عرش گستر با توان ارایه بردهای دو تا پنجاه لایه تحت استاندارد IPC و حک شدن استاندارد UL بر روی بردها و ارایه امکانات خاص به مشتریان مانند تست الکتریکال رایگان ، سولدر ماسک و چاپ راهنمای رایگان و کیفیت بی نظیر جهانی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
از مهمترین این موارد می توان به سلامت 98/5 درصدی بردهای ارایه شده از لحاظ آماری در سال اشاره نمود. همچنین مشاوره فنی مهندسی رایگان به مشتریان از زمان طراحی تا تحویل برد و‌ حتی پس از آن، از نقاط قوت عرش گستر به حساب می آید. عرش گستر در قبول سفارشات برد مدار چاپی از دو تا پنجاه لایه هیچ گونه محدودیتی نداشته و سفارش یک عدد برد را نیز با احترام فراوان پذیرا می باشد.
همچنین تولید نمونه یا نمونه سازی در عرش گستر به وسیله CNC انجام شده و کیفیت برد نمونه با تولید انبوه کاملا مشابه خواهد بود. به همین دلیل در زمان نمونه سازی از مشتری شارژ اولیه دریافت می گردد که در زمان تکرار سفارش کسر خواهد شد .

عرش گستر طراحی بردهای مدار چاپی خاص و خدمات مهندسی معکوس را برای بردهای مولتی لیر نیز ارائه می نماید.
عرش گستر دارای 2 دفتر تجاری در شنژن و تهران می باشد که مجهز به یک تیم طراحی متخصص با 13 سال تجربه و سابقه است .
طراحی، مهندسی معکوس، تهیه نمونه، طراحی اولیه (ارائه طراحی کلی)، تولید ، اسمبلی(تأمین قطعات و مونتاژ) و تست دایره خدمات ما را شکل میدهند.
نحوه طراحی برد مدار چاپی و خدمات طراحی اولیه شامل SI, PI, EMC به مشتریان ارایه می گردد.

عرش گستر به عنوان قطب بزرگ صنایع الکترونیک ایران و حامی علمی و مالی پروژه های بزرگ طراحی مهندسی کشور افتخار دارد تا در زمان بسیار کوتاه و روش های نوین بازرگانی با تجربه و رزومه موجود پانزده ساله پذیرای سفارشات شما مشتریان محترم باشد.

Share on Social Networking Websites

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Design by: Electronic Trade of Arsh Gostar Co. (ETAG) Multimedia Studio :: amir abdi :: 2016