خدمات BOM

خدمات BOM

تامین قطعات الکترونیک

خدمات مونتاژ برد مدار چاپی ما از امکانات تولید PCB، تیم تهیه قطعات الکترونیکی، و مرکز مونتاژ PCBخاص خودمان در شنژن، چین و تهران  استفاده می‌کند. کلیه تاسیسات و امکانات شرکت عرش گستر به عنوان یکی از اعضای ULدارای مجوز ISO9001است.

ما خدمات جامعی برای تامین قطعات ارائه می‌دهیم تا خدمات مونتاژ بهتری ارائه دهیم. جهت استفاده از خدمات تامین قطعات ما، چهار گزینه‌ی انعطاف‌پذیر برای شما وجود دارد:

  1. ما همه قطعاتی را که از توزیع‌کنندگان مجاز و معتبر خریداری می‌شوند، تامین کنیم.

توجه: بدون دریافت تاییدیه از سوی شما، از هیچ قطعه جایگزینی استفاده نخواهد شد.

  1. ما کلیه قطعات را از توزیع‌کنندگانی که شما معرفی می‌کنید، خریداری کنیم.
  2. شما تمام قطعات را برای ما تهیه می‌کنید (Kitted or Consigned)
  3. شما برخی از قطعات را تامین می‌کنید و ما بقیه را تهیه می‌کنیم (Combo)

ما روابط همکاری خوبی با برخی توزیع‌کنندگان مجاز و مشهور، مانند Digi-key Electronics، Mouser Electronics، Farnell element14، Arrow Electronics، Avnetو غیره داریم، که به ما این امکان را داده تا قطعات اصلی و باکیفیت را تامین کنیم. ما همچنین با برخی از تأمین‌کنندگان معتبر الکترونیکی داخلی همکاری می‌کنیم. بهترین گزینه‌ی ما همکاری با تامین‌کننده داخلی است، زیرا تعداد زیادی انبار در سطح محلی دارند، و به ما کمک می‌کند تا زمان زیادی را صرف تامین قطعات نکنیم. فقط هنگامی که قطعات در داخل از کشور در دسترس نباشند، ما ترتیب خرید از توزیع کنندگان بین‌المللی فوق را می‌دهیم. تحت این شرایط، تامین این قطعات 5 الی 7 روز کاری طول خواهد کشید. گاهی اوقات، مثلاً اگر ترخیص کالا از گمرک زمان زیادی ببرد، ممکن است 7 الی 10 روز کاری طول بکشد.

اگر پروژه شما بسیار فوری است یا می‌خواهید در مقایسه با قیمت مورد نظر ما قیمت پایین‌تری داشته باشد، می‌پذیریم که قطعات را از تامین‌کنندگان پیشنهادی شما خریداری کنیم. اما لطفاً درک کنید که ما کیفیت قطعات را تضمین نمی‌کنیم.

برخی از دستورالعمل‌ها در مورد حمل و نقل قطعات برای ما وجود دارد، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر، لینک زیر را بخوانید.

روش دریافت استعلام قیمت قطعات

شما باید یک BOM(لیست قطعات) صحیح با اطلاعات دقیق در مورد اقلام مورد نظر، مواد خام، بسته‌بندی، توضیحات، تعداد قطعات، و غیره  ارائه دهید. برای دریافت سریع و دقیق استعلام قیمت، می‌توانید فرم BOMمت دانلود کنید تا لیست قطعات خودتان را با اطلاعات ضروری ایجاد کنید.

وقتی که BOMآماده شد، لطفاً درخواست استعلام قیمت PCBAرا از طریق دکمه زیر ارسال نمایید. اگر فقط به قطعات احتیاج دارید و نیازی به ساخت و مونتاژ PCBندارید، لطفاً مشخصات پیش فرض PCBو مونتاژ را انتخاب کنید، پس از آن BOMرا بارگذاری (آپلود) کنید. قیمت قطعات در طی 1-2 روز کاری آماده خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً به ما پیام دهید یا با نمایندگان خدمات انحصاری خودتان از طریق ایمیل تماس بگیرید.