مونتاژ انبوه برد مدار چاپی

مونتاژ انبوه برد مدار چاپی

خدمات مونتاژ PCB

خدمات مونتاژ برد مدار چاپی (فایل PCBو لیست قطعات لطفاً به sales@etagco.com(استعلام قیمت سریع) ارسال شود).

خدمات مونتاژ برد مدار چاپی

مونتاژ PCBفرآیندی است که نه تنها به دانش در مورد قطعات PCBو مونتاژ نیاز دارد، بلکه نیازمند اطلاعاتی در مورد طراحی برد مدار چاپی، ساخت PCB، و درک قوی از محصولا نهایی است. مونتاژ برد مدار تنها قطعه‌ای از معمای تحویل محصولات کاملاً بی عیب و نقص است.

شرکت  عرش گستر   راه حلی یک مرحله‌ای رای کلیه خدمات برد مدار است، بنابراین ما اغلب در فرآیند تولید PCBاز طراحی تا مونتاژ فعال هستیم. از طریق شبکه قدرتمندی از شرکای تولیدی و مونتاژ مدار کاملاً اثبات شده، می‌توانیم پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها و امکانات تقریباً نامحدود برای نمونه اولیه یا برنامه تولید PCBبرای شما فراهم کنیم. خودتان را از مشکلاتی که در فرآیند تهیه و خرید با فروشندگان مختلف قطعات وجود دارد، نجات دهید. متخصصان ما بهترین قطعات را برای محصول نهایی شما پیدا می‌کنند.

ما خدمات مونتاژ PCBرا به شرح زیر ارائه می دهیم:

مونتاژ سریع نمونه اولیه (Quick-turn)

مونتاژ به صورت کلید در دست (Turn-key)

مونتاژ کلید در دست جزئی

مونتاژ محموله (یا برون سپاری جزئی) (Consignment assembly)

مونتاژ قطعات بدون سرب مطابق با استاندارد RoHS

مونتاژ غیر RoHS

 

 

مونتاژ کلید در دست (Turn-Key Assembly)

ما هر دو مونتاژ کلید در دست کامل و جزئی را ارائه می‌دهیم. برای خدمات کلید در دست کامل، مدیریت و تولید همه چیز، از جمله تولید بردهای مدار، یافتن و سفارش قطعات PCB، بازرسی و تست کیفیت، و مونتاژ محصول نهایی را انجام می‌دهیم. ما حتی شبکه‌ای از طراحان PCBداریم که در چیدمان و جانمایی بردها کمک می‌کنند. از دانش کارشناسان فنی ما برای هر سفارشی، خواه یک پروژه کوچک نمونه اولیه باشد یا تولید HDI PCBدر مقیاس بزرگ باشد، استفاده می‌شود.

مونتاژ نمونه اولیه PCB

نمونه‌سازی PCBبه صورت ساخت یا مونتاژ نمونه اولیه PCB، همواره یکی از خدماتی بوده که بیشترین درخواست را داشته است. مهندسین خبره ما طرح جانمایی شما را چک و آزمایش می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که نمونه اولیه‌ در همان اولین دوره مونتاژ به دقت ساخته و مونتاژ شده است. از طریق شبکه تأمین‌کنندگان PCBو مهندسین مونتاژ SMTما، می‌توانیم در مورد تکمیل سریع فرایند و کیفیت برتر برد مدار چاپی به شما تضمین بدهیم. ما مونتاژ مدار در حجم کم برای نمونه‌سازی با DFMو DFTارائه می‌دهیم تا مشکلات احتمالی در محصول شما از میان برود.

زمان انتظار برای تهیه و مونتاژ (Procurement & Assembly Lead Times)

زمان انتظار نهایی برای سفارش مونتاژ برد مدار چاپی شما، زمان تهیه به علاوه زمان مونتاژ است. به طور متوسط، زمان انتظار برای مونتاژ 1 تا 5 روز برای فقط مونتاژ و 10 تا 16 روز برای مونتاژ PCBبه صورت کلید در دست است.

اگر طرح PCBدارید که نیازمند ریزگام (fine pitch)است، سفارشی عجله‌ای دارید یا حتی چالشی برای پیدا کردن یکی از قطعات دارید که به سختی یافت می‌شود، شرکت عرش گستر که انعطاف‌پذیر و در پیچیده‌ترین نیازها قابل اعتماد است، شریک شما در تولید و مونتاژ PCBاست!

آیا می خواهید بدانید که چرا مشتریان خدمات مونتاژ عرش گستر را ترجیح می دهند؟ اینجا را کلیک کنید

تولید کننده و تامین کننده مونتاژ PCBرا پیدا کنید. تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان، صادرکنندگان مونتاژ SMTبا کیفیت بالا را در etagco.comانتخاب کنید.

طراحی و لیست قطعات خودتان را به Sales@etagco.comارسال کنید.