مونتاژ نمونه

مونتاژ نمونه

مونتاژ PCB نمونه

مونتاژ نمونه PCB

مونتاژ نمونه اولیه PCB ما سرویسی تخصصی است که به ما امکان می‌دهد تا طرح‌های پیچیده را دریافت کنیم، آنها را برای مونتاژ آماده کنیم، و بدون نگرانی شما در مورد طرز کار مونتاژ PCB آنها را تست کنیم. بخش مونتاژ نمونه اولیه PCB در کارخانه تولیدی ما دارای نوعی طراحی منحصر به فرد برای جانمایی و چیدمان است که امکان استفاده‌ی انعطاف‌پذیر از هر دو ایستگاههای خودکار و دستی بارگیری قطعات را فراهم می‌کند. کارکنان ما در مدیریت قطعات ریزگام (fine – pitch) و BGAs برای FR-4 PCBs با کیفیت بالا واجد شرایط لازم و با تجربه هستند. تیم ما قادر به تولید مونتاژ نمونه اولیه PCB در حجم 1 تا 25 برد مدار چاپی است.

مونتاژ برد مدار به صورت کلید در دست (Turn-Key) عملکرد اصلی ما حتی در سطح نمونه اولیه است. ما مهندسین خبره‌ای را استخدام نموده‌ایم و از دستورالعمل‌های موثر تدوین شده‌ای برای هر مرحله از فرآیند تولید PCB استفاده می‌کنیم، بنابراین، مشتریان ما می‌توانند از خدمات نمونه‌سازی برد مدار Asian Circuits، تامین قطعات و مونتاژ PCB بهره‌مند شوند. علاوه بر این، ما نوعی سرویس کلید در دست به صورت جزئی ارائه می‌دهیم که به ما این امکان را می‌دهد تا کیت‌های قطعات را طبق مشخصات مشتری مونتاژ کنیم.

خدمات مونتاژ PCB ما شامل تامین قطعات نیز می‌باشد. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا تنها روی کاری که انجام می‌دهید تمرکز کنید: طراحی جانمایی. ما کارکنانی متعهد و اختصاصی در بخش تامین قطعات داریم که برای خرید قطعات با توجه به نیاز مشتری، و تکمیل فرآیندهای خرید به شیوه‌ای کارآمد، با تامین‌کنندگان و توزیع‌کنندگان مختلفی همکاری می‌کنند. ما فرآیندهای پیشرفته‌ای برای انتخاب بهینه بسته‌بندی (cut tape، tube، فله‌ای و غیره) در اختیار داریم تا هزینه کل کاهش یابد. علاوه بر این، ما قادر به ارجاع متقابل قطعات (cross-referencing) و یافتن قطعاتی که به سختی پیدا می‌شوند و قطعات منسوخ هستیم. مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که وقتی شرکت Asian Circuits قطعات را تعویض می‌کند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند، زیرا ما فقط از شماره قطعات و تولیدکنندگان مشخص شده در لیست قطعات (BOM) استفاده می‌کنیم. ما طرح اصلی شما برای جانمایی را تغییر نمی‌دهیم. تعویض قطعات فقط با کسب اجازه از شما انجام می‌شود.

هزینه نهایی کلید در دست (Turn- Key) شامل هزینه‌های نیروی کار مونتاژ، نرخ مدار برد خالی، و هزینه قطعات است. در وب سایت ما، می‌توانید برآورد قیمت آنلاین فوری برای PCBهای نمونه و مونتاژ داشته باشید. هزینه‌های «PCB + مونتاژ) در کسری از ثانیه به دست می‌آیند. قیمت‌ها بر اساس نرخ‌های Digi-Key, Mouser, Avnet, Arrow, Future, Newark یا یک تامین‌کننده خاص است.

ما اهمیت تحویل سریع را درک می‌کنیم. هر چه زودتر قطعات تامین شوند، ما نیز زودتر می‌توانیم ساخت برد را آغاز کنیم. ما قبل از شروع مونتاژ برد مدار، بررسی‌های مهندسی و نگرانی‌های مربوط به قطعات مرتبط را به طور کامل با مشتریان خود در میان می‌گذاریم. میانگین زمان صرف شده برای مونتاژ PCB به صورت کلید در دست دو هفته است، که در صورت نبود قطعاتی که به سختی پیدا می‌شوند و اشتباهات در اسناد، می‌توان این زمان را کاهش داد.

برای استعلام قیمت مونتاژ نمونه اولیه، لطفاً فایل‌های زیر را به آدرس ایمیل salesetagco.com ارسال کنید:

لیست قطعات (BOM)

تعداد فایل‌های گربر مورد نیاز

تیم ما واجد شرایط مدیریت کل فرآیند است، که شامل تامین همه قطعات (PCB و قطعات)، مسیریابی آنلاین سفارش و مدیریت آنها، مونتاژ PCB، کنترل کیفیت، و تحویل محصول است.

ما کارشناسانی خبره برای تحویل سریع فرآیند و مونتاژ برد مدار نمونه با قطعات نصب سطحی (SMT)، سوراخ‌های روکش‌دار الکتریکی (THT)، و فناوری مختلط داریم. تیم خدمات نمونه‌سازی سریع و کارآمد ما می‌تواند بردهای مدار را در کمتر از 24 ساعت مونتاژ کند.

مونتاژ PCB در حجم کم

شرکت  عرش گستر یک تولیدکننده ماهر در زمینه تولید قطعات الکترونیکی به صورت پیمانکاری (ECM) با تمرکز بر خدمات مونتاژ برد مدار، کلید در دست، حجم کم است. سرویس کلید در دست (Turn – Key) از خدمات طراحی برای تولید (DFM)، طراحی برای تست (DFT) استفاده می‌کند. حجم کم معمولاً سفارشاتی کمتر از 5000 برد مدار هستند.

 

خدمات طراحی برای ساخت (DFM)

برای جلوگیری از مشکلات و مسائل مهندسی که ممکن است در فرآیند ساخت اختلال ایجاد کنند، و احتمالاً باعث تاخیر در تحویل شوند، ما از سرویس طراحی برای ساخت (DFM) استفاده می‌کنیم که به عنوان روشی برای بررسی دقیق کیفیت اسناد مهندسی مشتریان، مانند گربر فایل‌ها، لیست قطعات، طرح‌های مونتاژ، و نمودارهای مدار عمل می‌کند. علاوه بر این، بردهای مدار پنل‌بندی (Panel) خواهند شد، لیست قطعات بررسی می‌شود تا قبل از سفارش قطعات، دقت و صحت آن چک شود، و یک ماسک لحیم‌کاری پیشنهاد می‌شود تا نرخ بازدهی بالایی به دست آید. شرکت عرش گستر به دلیل ادغام سرویس DFM خود با مونتاژ برد مدار، می‌تواند تخفیف‌هایی برای مشتریان در نظر بگیرد.

خدمات طراحی برای آزمایش (DFT)

به منظور تسهیل فرآیند تست برد مدار و ارائه پیشنهاداتی در مورد محل قرارگیری نقاط تست (test points) در کل برد مدارتان، عرش گستر از خدمات طراحی برای تست (DFT) استفاده می‌کند. مراجعی (رفرنس‌هایی) مربوط به نوع پروب، فیکسچرها، و محدودیت‌های تست از طریق این سرویس فراهم می‌شود. سرویس DFT تایید خواهد کرد که آیا نیازهای تست شما، فرآیندهای تشخیص مسئله، دستورالعمل‌های حل مسئله، و سایر مراجع به خوبی طراحی شده‌اند.

بردهای تست پیش از تولید

برای جلوگیری از خطرات و هزینه اضافی دوباره کاری، شرکت عرش گستر در ابتدا تعداد محدودی برد مدار تولید می‌کند و قبل از ساختن کل سفارش، جهت بررسی آنها را برای شما ارسال می‌کند. در صورت تأیید سفارش برای تولید کلی، ما همه بردهای مدار تولید شده را بررسی خواهیم کرد، و آرایه گویچه مشبک (یک بسته SMD که اتصالات گلوله‌ای لحیم سطح زیرین را می‌پوشاند) (ball grid array) و کیفیت مونتاژ قطعات بدون سرب از طریق دستگاه بازرسی اشعه ایکس بررسی خواهد شد. تا زمانی که به همه حوزه‌های نگرانی پرداخته نشود، PCB ها ارسال نخواهند شد.

روش‌های دیگر جهت کاهش هزینه‌های شما

شرکت عرش گستر به حفظ روابط طولانی با مشتریان افتخار می‌کند. ما با عدم تحمیل هزینه‌های اضافی برای NRE (هزینه غیر تکراری مهندسی) و استنسیل‌ها در سفارشات بعدی، صرفه‌جویی بیشتری برای مشتریان دائمی خودمان در نظر گرفته‌ایم. علاوه بر این، ما هزینه تخفیف قطعات را برای مشتریان در نظر می‌گیریم، زیرا ما با آن دسته از فروشندگان قطعات کار می‌کنیم که تخفیف خرید با حجم بالا را برای Asian Circuits محاسبه می‌کنند. روابط جهانی توزیع‌کننده ما، این امکان را به ما می‌دهد تا قطعات با کیفیت را با نرخ اقتصادی تهیه کنیم. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم مشتریان ما بهترین کیفیتی را که یک تامین‌کننده‌ی خدمات کلید در دست (Turn-key) برد مدار می‌تواند ارائه دهد، دریافت می‌کنند.

چگونگی دریافت استعلام قیمت

شما به راحتی می‌توانید سفارش با حجم کوچک بدهید و استعلام قیمت برای مونتاژ PCB دریافت کنید. به سادگی لیست قطعات خودتان و گربر فایل‌ها را به sales@etagco.com ارسال کنید. ما به سرعت پاسخ خواهیم داد.

مونتاژ PCB کلید در دست (Turnkey)

شرکت عرش گستر قادر به ارائه خدمات کلید در دست کامل و جزئی برای مونتاژ برد مدار چاپی است. برای خدمات کلید در دست کامل، ما کل فرآیند، از جمله تهیه بردهای مدار چاپی، تهیه قطعات، مسیریابی آنلاین سفارش، نظارت دائمی بر کیفیت و مونتاژ نهایی را تامین می‌کنیم. در حالی که برای خدمات کلید در دست جزئی، مشتری می‌تواند PCB و قطعات خاصی را تهیه کند، و قطعات باقیمانده توسط ما کنترل می‌شود.

با خدمات کلید در دست کامل PCB شرکت عرش گستر ، قابلیت‌های مونتاژ PCB، PCB، می‌توانیم پیچیده‌ترین پروژه شما را انجام دهیم، و تکمیل این فرآیند در عرض یک روز انجام شود. ما استعلام قیمت برای خدمات کلید در دست کامل، PCB، مونتاژ PCB را به صورت آنلاین یا از طریق تلفن پیشنهاد می‌دهیم. راه‌حل خدمات کلید در دست کامل PCB در شرکت عرش گستر شامل طراحی PCB، PCB، مونتاژ PCB، و کمک‌های مهندسی DFM است. همچنین امکان بازرسی، آزمایش، و فراتر از آن، از جمله ساخت جعبه، و مونتاژ نهایی PCB در صورت دلخواه توسط عرش گستر انجام می‌شود.

چگونه می‌توانیم در مورد قیمت کلیه خدمات مونتاژ PCB استعلام بگیریم؟

استعلام قیمت آنلاین PCB: قیمت فوری PCB را می‌توان بر اساس اطلاعات مربوط به برد دریافت نمود.

استعلام قیمت مونتاژ PCB: استعلام فوری قیمت برای هزینه نیروی کار مونتاژ PCB.

قیمت‌گذاری لیست قطعات (BOM): برای دریافت قیمت BOM در طی 24 ساعت، لیست قطعات را به sales@etagco.com ایمیل کنید و کلیه جزئیات از قبیل مقدار، reference designators، نام تولید‌کننده و شماره قطعه را درج کنید.