بررسی دقیق و تکمیل bom ارسالی از مشتری ، سپس تامین قطعات

بررسی دقیق و تکمیل bom ارسالی از مشتری ، سپس تامین قطعات

به گزارش روابط عمومی عرش گستر، آقای مهندس دسترسی مدیر دپارتمان مهندسی خرید قطعات الکترونیک عرش گستر عنوان کرد: در زمان سفارش گذاری قطات الکترونیک، عرش گستر به دلیل استاندارد سازی مدارک و مستندات لازم حساسیت ویژه‌ای را در زمینه تکمیل BOM به خرج می‌دهد به شکلی که بتواند قطعات اصل را با Date code، Package، Brand و Part Number مورد نظر مشتری تهیه کند.

تأمین قطعات اصل و غربالگری شده از مزیت‌های رقابتی عرش گستر است.

از دیگر مواردی که عرش گستر بر خلاف بسیاری رقبا زمان زیادی را بر آن صرف می‌کند، بررسی و تطبیق Bom و نمونه‌های مشتری توسط کارشناسان فنی در دپارتمان مهندسی خرید است.

متخصصان ما تلاش می‌کنند مواردی که به تکمیل نیاز دارند را استخراج نموده و BOM نهایی را پس از تایید مشتری وارد سیستم استعلام قیمت کنند. نکته مهم این است که برخی اوقات مشتریان اطلاعات فنی کاملی ندارند و BOMمورد نیاز آنها با محصول نهایی خریداری شده متفاوت است. این مسئله سبب صرف زمان زیادی برای تکمیل طرح مورد نظر مشتریان می‌شود.

از این رو، معاونت فنی مهندسی و مدیر دپارتمان عرش گستر ماهانه دوره‌های آموزشی آنلاین متعددی برای آشنایی با چگونگی تکمیل BOM مطابق استانداردهای بین‌المللی برگزار می‌کند.
قطعات الکترونیک _ خرید _ bom _