تامین قطعات الکترونیک

تامین قطعات الکترونیک

تامین قطعات الکترونیک

وقتی صحبت از تامین قطعات الکترونیکی می‌شود، با اینکه سایر توزیع‌کنندگان مدتهاست که از جستجوی قطعات و تلاش برای تامین موجودی دست کشیده‌اند، اما عرش گستر  به راه خود ادامه می‌دهد، و با پیمودن مسیرهای طولانی در راستای پاسخ به نیازهای دقیق استعلام قیمت و سایر سئوالات شما گام برمی‌دارد.

با بیش از بیست سال تجربه به عنوان یک توزیع‌کننده پیشروی قطعات الکترونیکی، ما از دانش و مهارت مورد نیاز برای تامین خدمات درجه یک برخوردار هستیم.

به دلیل موقعیت منحصر به فرد ما در صنعت الکترونیک، به بیش از 16 میلیون خط قطعات الکترونیک دسترسی داریم، که وضعیت آنها را می‌توان با توجه به امکانات ما برای جستجوی سریع قطعات، در لحظه چک و بررسی نمود.

شبکه تامین قطعات ما در سراسر جهان به هم متصل است و این قطعات از طریق دفاتر و روابط استراتژیک ما با توزیع‌کنندگان ممتاز و تولیدکنندگان نیمه‌رساناهادر مکان‌های مهم و کلیدی، مانند کانادا، انگلستان، و خاور دور در دسترس هستند. از طریق شبکه خرید، همه گزینه‌ها را بکار خواهیم برد و قطعاتی را که به سختی پیدا می‌شوند، منسوخ شده‌اند، و  زمان تحویل طولانی دارند، در اختیار شما قرار می‌دهیم، حتی اگر دیگران نتوانند آنها را پیدا کنند.

پایگاه مشتریان ثابتِ تولیدکنندگان تجهیزات اصلی و تولیدکنندگان الکترونیکی قراردادی می‌توانند گواهی بر قابلیت اطمینان و پیشتازی ما در خدمات تامین قطعات الکترونیکی باشند. در صورت همکاری با عرش گستر، از تمام منافع همکاری با یک شرکت آمریکایی معتبر برخوردار هستید، ضمن اینکه از مزایای تهیه منابع در سطح جهانی نیز بهره‌مند می‌شوید. با داشتنِ امکان جستجو در میلیونها خط قطعات به صورت آنلاین، می‌توانیم مزایای زیر را در اختیار شما قرار دهیم:

انبارداری  بزرگ (Large stockholding)

ما طیف گسترده‌ای از قطعات موجود در انبارهای هدف داریم که با توجه به کنترل‌های زیست‌محیطی ساخته شده‌اند. در آخرین شمارش، ما 190.232اقلام اصلی از قطعات فعال، غیرفعال، و الکترومکانیکی در اختیار داشتیم. تعداد سرفصل‌های اقلام اصلی ما به صورت روزانه در حال رشد است.

شبکه تامین (خرید) جهانی

اگر قطعات مورد نیاز شما را در انبار نداشته باشیم، می‌توانید در جستجوی جهانی برای یافتن قطعات مورد نیازتان، به ما تکیه کنید. علاوه بر دفتر مرکزی ما در ایالات متحده، کارکنان و دفاتر دیگری مستقر در مناطق مهم و استراتژیک جهان، از جمله بریتانیا، سرزمین اصلی اروپا و خاور دور داریم.

حقامتیاز موافقت‌نامه‌های تامین تدارکات (Franchised)(قراردادهای امتیازی، حق فرانشیز تامین)

ما می‌توانیم قیمت‌گذاری و تمهیدات امتیازیِ تحویل کالا را تضمین کنیم. یعنی در بیشتر مواقع می‌توانیم قطعات را سریع‌تر، با قیمت بهتری برای مشتریان خود تهیه نماییم.

پایگاه داده‌ای جهانی برای جستجو

تیم تدارکات ما از پایگاه داده جستجوی گسترده‌ای استفاده می‌کند، که اطلاعات در مورد موجودیِ بیش از 16 میلیون قطعه را به صورت آنلاین و لحظه‌ای ارائه می‌دهد. این یعنی که با لمس یک دکمه، نمایش جهانی در مورد موجودی قطعات در اختیار دارید.

سایر خدمات عرش گستر

توزیع‌کننده جهانی قطعات

سفارشات بر طبق زمان‌بندی سالانه

محافظ کابل بهم تابیده Techflex

مدیریت موجودی مازاد

فقط سخنان ما را باور نکنید

شما به عنوان تولیدکننده، نیازمند تامین‌کننده‌ای هستید که از نظر تهیه محصولات باکیفیت با قیمت عالی قابل اعتماد باشد. شرکت عرش گستر این موضوع را درک می‌کند. بسیاری از تامین‌کنندگان تعهداتی به شما می‌دهند، اما شرکت عرش گستر صداقت خود را در قبال آنها حفظ می‌کند. مسئولیت‌پذیر، قابل اعتماد، معتمد … این استانداردها در هر کاری که انجام می‌دهند، آشکار است. در جاییکه دیگران تردید دارند، شرکت عرش گستر عملکرد موفقی دارد. آنها به همه جزئیات توجه می‌کنند و به سرعت پاسخ می‌دهند. به همین دلایل، شرکت عرش گستر به مدت چهار سال است که به عنوان یکی از اولین فروشندگان مورد نظر ما انتخاب شده است.

تجربه ما مزیتی برای شما است تامین مواد در سطح جهانی، کیفیت و لجستیک

تامین مواد در سطح جهانی

شرکت مادر ما،  در چین ، از شبکه توزیع جهانی ما برای تامین قطعات مورد نیاز شما با یکی از فروشندگان مورد تایید ما استفاده می‌کند. ما از یک سیستم دقیق رتبه‌بندی تامین‌کننده برای پیگیریِ عملکرد و کیفیت کار فروشندگان خود به صورت آنلاین استفاده می‌کنیم. تمرکزِ این سیستم رتبه‌بندیِ تامین‌کننده، بر روی رسیدها، کیفیت، به موقع بودن، و برداشت کلی از آن تامین‌کننده است. کلیه قطعات ما فقط این منابع قابل ردیابی و از قبل تایید شده می‌آیند. نمایندگان خرید ما در مکانهایی استراتژیک مستقر هستند و به چندین زبان صحبت می‌کنند، که موجب شده ما همزمان بتوانیم محلی و جهانی باشیم و قادر به تامین نیازهای شما در 24 ساعت شبانه‌روز در طول سال باشیم.

سیستم رتبه بندی تأمین کننده

  • 40٪ کیفیت
  • 30٪ رعایت جدول زمانی
  • 20٪ تعداد سفارشات
  • 10٪ برداشت کلی
  • همه چیز 100٪ قابل ردیابی باشد

عرش گستریک بازار جهانی تجارت الکترونیک برای قطعات الکترونیکی است

در بازار عرش گستر، مشتریان ما می‌توانند سفارش بیش از 20 میلیون قطعه را از 2000 منبع قابل ردیابی و فروشگاه چک کنند، بدون اینکه مجبور به ترک وب سایت ما شوند. ما نیاز به جستجوی چندین وب سایت را برای خرید قطعات مورد نیاز شما از میان برده‌ایم.

تجربه خرید آنلاین یکپارچه، ابزارهای خرید نوآورانه

خرید در عرش گستربه مشتریان ما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به ترک وب‌سایت، قیمت‌ها، در دسترس بودن قطعات، و زمان تحویل را از فروشندگان مختلف برای یک قطعه مقایسه کنند و از پلاتفرم‌های (سیستم‌عامل‌های) مختلف خرید کنند. علاوه بر این، مشتریان ما می‌توانند دیتاشیت‌ها را مشاهده کنند، محصولان فنی را بررسی نموده و اطلاعات آنها را تطبیق دهند، و قطعات جایگزین را مشاهده کنند.

با استفاده از این قابلیت قدرتمند، که از طریق فرایندهای دقیق تهیه، کیفیت و لجستیکی شرکت مادر ما، عرش گستر، پشتیبانی می‌شوند، بستری ایجاد نموده‌این تا مشتریان بتوانند یک سفارش خرید (PO)را برای کل صورت قطعات (BOM)ایجاد کنند. شرکت عرش گسترمجموعه‌ای از ابزارهای دیجیتالی ارائه می‌دهد که داده، گردش کار، و قابلیت دید را برای سازمان‌ها به منظور مدیریت کارآمد زنجیره تامین فراهم می‌کند.

عرضه گسترده محصولات ما شامل موارد زیر است، اما محدود به این موارد نمی‌باشد:

  • نیمه‌رساناها
  • اتصالات
  • قطعات منفعل (Passives)
  • الکترومکانیکی

در عرش گسترما عاشق نوآوری هستیم و بسیاری از اولین‌های این صنعت را توسعه داده‌ایم که موجب صرفه‌جویی در وقت گرانبهاای مشتریان و تامین‌کنندگان ما می‌شود، مواردی مانند ابزارهای مدیریت تهیه لیست قطعات یا BOM، استعلام قیمت و مدیریت کاتالوگ. ماموریت ما هرگز متوقف نمی‌شود و همچنان به صدای مشتریان خود گوش فرامی‌دهیم، و به دنبال ایجاد ابزارهای تهیه هستیم که کمک موثرتری در تامین قطعات الکترونیکی آنها داشته باشیم. ما همچنان جدیدترین فناوری‌ها را به بازار عرضه می‌کنیم، که شامل مواردی همچون تهیه ابزارهای دیجیتالی که باعث سرعت بخشیدن به فرایند تامین و طراحی می‌شوند، تا تهیه بزرگترین کتابخانه از داده‌های قطعات در این صنعت است.

پشتیبانی جهانی از مشتری، شکستن مرزهای منطقه‌ای

شرکت مادر ما، عرش گستر، یک تامین‌کننده دیجیتال راه‌حل‌ها است که در صنعت قطعات الکترونیک متمرکز است. عرش گسترموجب شده تا شرکت عرش گستر یک پلاتفرم بازار تجارت‌ الکترونیکی قوی، از نظر قابلیت‌های تراکنش آنلاین و داده‌های فنی باشد. شرکت ما خود را وقف دستیابی به بالاترین استانداردهای متعالی پشتیبانی از مشتری کرده است. حضور جهانی ما نمایانگر وحدت، تنوع و قدرت در اهداف مشترک ما است. بنابراین، هیچ وقت مانعی در این مسیر وجود ندارد. با 17 موقعیت استراتژیک در سراسر جهان، ما با زبان مشتریان خود صحبت می‌کنیم. ما قطعات را بدون محدودیت جغرافیایی به سراسر جهان انتقال می‌دهیم. ما این کار را با استفاده از دسترسی جهانی عرش گستر با توجه به انبارهای موجود در هنگ‌کنگ، سنگاپور، آلمان و ایالات متحده انجام می‌دهیم. با تکیه بر تخصص عرش گستر برای پردازش، اجرا و صدور فاکتور برای کلیه سفارشاتی که از طریق عرش گسترمعامله شده است، ما می‌توانیم تجربه خرید تجارت الکترونیک یکپارچه را برای همه مشترین خود در سراسر جهان فراهم کنیم.

گواهینامه‌ها و مجوزهای صنعتی شرکت عرش گستر

ISO 9001:2015

(Cert ID: 1014889)

ANSI/ESD-S20.20-2014

(Cert ID: 1014528)

ISO 14001:2015

(Cert ID: AGS-US011317-1)

Member ERAI

(Cert ID: 793973246-1117)

عرش گسترSG. PTE. LTD.

ISO 9001:2015

(Cert ID: 1014845)

ANSI/ESD-S20.20-2014

(Cert ID: 1014815)

ISO 14001:2015