ضمانت و خدمات پس از فروش

دسترسی سریع

  • روش های ارسال

بیزینس مدل عرش گستر از سال 1379 به صورت تولید بدون کارخانه و مدیریت پروژه ها با شرکت های اوت سورس بوده و از ظرفیت کارخانجات با ظرفیت های تولیدی و فنی متفاوت بهره برده است.

 در حال حاضر نیز براساس سفارش داخل یا خارج کشور در مونتاژ و برد مدارچاپی بر اساس استانداردها و نیاز مشتری عمل می کند. هر چند در سال 1398 نیز عرش گستر جهت تولید بردمدارچاپی در ایران و مونتاژ، قدم های شایسته ای را برداشت. 
عرش گستر جهت سهولت در امر زنجیره تامین و سرعت عمل در تولید و سفارشات خارج از کشور،  دفتر چین را در سال 1385 راه اندازی کرد و در تلاش است تا مزایای تولید چین را برای مهندسان و علاقمندان به الکترونیک در سراسر جهان پراکنده کند. در نتیجه و از آنجا که مشتریان ما در سراسر ایران با درخواست های مختلف از نظر کیفیت و قیمت و زمان تحویل واقع شده اند و محصولات تولیدی ما از طریق حمل و نقل به آنها می رسند، ما روش های حمل و نقل بین المللی مختلفی را آماده کرده ایم؛ 
1. اکسپرس بین المللی: DHL ، FEDEX ، UPS ، TNT. 2-3  روز، قیمت ما با تخفیف برای حمل و نقل با حجم کمتر از 50 کیلیو گرم است.
 2. حمل هوایی : برای بالاتر از 50کیلو گرم 
 3. چین داخلی اکسپرس: SF Express. 1-2 روز در چین
 4- حمل دریایی برای بالاتر از 1000 کیلوگرم به دلیل اینکه دفتر ما در چین با قرارداد 15 ساله با فورواردرهای ایرانی و چینی در ارتباط است، ما توانسته ایم به بهترین قیمت حمل و سریع ترین روش های آن دست یابیم.   
به غیر از  روش های حمل و نقل فوق، شما می توانید تا زمانی که به ما اطلاع دهید، شرکت حمل و نقل و حساب حمل و نقل را از ما بفرستید توسط  Frieght Collect حمل کنید. 
 برای بردمدارچاپی و مونتاژ می توانیم وزن سفارش را محاسبه کنیم و در زمان پیش فاکتور به صورت قیمت تمام شده برای شما ارسال کنیم. اما اگر سفارشات با قطعات فقط لازم است هزینه حمل و نقل را قبل از ارسال محاسبه کنیم. به محض اینکه بسته بندی کامپوننت به پایان رسید و هزینه حمل و نقل مشخص شود، به شما اطلاع خواهیم داد.