قطب بزرگ صنعت الکترونیک ایران

.EMS and OEM Company

عضویت | ورود

0

مدارهای چهار کانال مدیریت قدرت Rutornik

>
>
مدارهای چهار کانال مدیریت قدرت Rutornik
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
>
>
مدارهای چهار کانال مدیریت قدرت Rutornik
اشتراک در
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Previous
Next

شرکت روترونیک (Rutronik) در بریتانیا مدارهای یکپارچه چهار کانال مدیریت قدرت (PMIC) شرکت NJR را معرفی می‌کند.

یکی از کوچکترین مدارهای مدیریت قدرت چهار کانال(PMIC)، مدل NJW4750، هم اکنون در بریتانیا قابل دسترس است. این مدار در پکیج  EQFN26 در اندازه 3.4x2.6 میلی متر عرضه می‌شود که شامل سه تنظیم کننده جریان و یک تنظیم کننده با افت کم برای کنترل ولتاژ است. توزیع کننده، برد ارزیابی مشابهی به خریداران ارائه می‌دهد.

هر کانال به صورت مستقیم به منبع ولتاژ 40v (حداکثر) متصل می‌شود و به عنوان کنترل کننده اولیه در تنظیم کننده های همگام جریان و افت کم (LDO) عمل می‌کند. یکی از دو تنظیم کننده ثانویه می‌تواند به حالت افت کم  (LDO)تغییر پیدا کند.

هر کنترل کننده دارای یک سیگنال بهینه بودن ولتاژ است و ورودی را فعال می‌کند تا ولتاژ خروجی در زمان روشن بودن سیستم کنترل شود. مدل NJW4750 یا توسط ورودی همگام ساز بیرونی، یا توسط یک نوسان دهنده داخلی، با دامنه ای بین 280kHz و 2.4MHz کنترل می‌شود.

این طراحی اجازه استفاده از پیچه فشرده را میدهد که به صرفه جویی در فضا کمک میکند. با وجود کار کردن در دمای بین -40 تا 125 درجه سلسیوس، میتوان از PMIC ها در تولید یک منبع قدرت 3.3V تا حداکثر 40V ورودی ولتاژ و ولتاژهای زیر مجموعه آن: 2.8V (LDO)، 1.8V (کانال 2) و 1.2V (کانال 3) استفاده کرد.

کاربردهای این تکنولوژی شامل کنترل های صنعتی، سیستم های دوربین، برد اینترنت اشیا، سنسورهای فوتو الکتریک، کنرل کننده های تک بردی و مخصوصا وسایل جانبی فشرده و سنسورها میباشد.