دپارتمان Ecad-Ecam

دپارتمان Ecad-Ecam

آیا در جستجوی کمک برای طراحی پروژه برد مدار چاپی‌تان هستید؟

فایل‌های PCBخود را برای ما ارسال کنید و ما بررسی کامل DFM(طراحی برای تولید) جهت یافتن نقص یا مشکلاتی که ممکن است در طول تولید به وجود بیایند، انجام خواهیم داد. اگر در مورد مرحله‌ی بعدی کارتان که باید انجام دهید، مطمئن نیستید، لطفا با ما تماس بگیرید. یا اگر آماده ارسال فایل‌ها هستید، لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید. بعد از اینکه فایل‌های داده‌ PCBرا برای ما ارسال کردید، اطلاعات اولیه‌ای از تیم پشتیبانی ما دریافت خواهید کرد که بازخورد دقیقی در مورد چگونگی حذف تاخیرات و مشکلات مربوط به کیفیت است که قبل از ساخت PCBکشف شده‌اند.

مزایای بررسی رایگان فایل‌های PCB

  • گزارشاتی که نقص‌ها و خطاها را قبل از ساخت نشان می‌دهند، به سادگی خوانده می‌شوند.
  • اطمینان از اینکه داده‌ها و فایل‌های ضروری برای ساخت بردهای خودتان را در اختیار دارید.
  • کمک می‌کند تا از تاخیر پس از گذاشتن سفارش جلوگیری شود.
  • دریافت استعلام قیمت PCBبه همراه گزارش

اگر فایل‌هتی شما بزرگتر از اندازه مجاز است، لطفا از فرم زیر برای تماس سریع با ما استفاده کنید. ما روشهای جایگزین ارسال فایل‌های داده‌های PCBرا برای شما فراهم خواهیم کرد.

بخش CAD / CAM

برنامه‌های تولید که مختص دستگاههای CNCهستند، توسط تیمی از تکنیسین‌های متخصص ایجاد شده که از نرم‌افزار CAD/CAMاستفاده می‌کنند.

این بخش، که نمایانگر نبض شرکت است، مجهز به ابزارهایی است که نه تنها قادر به طراحی تجهیزات و ابزارها هستند، بلکه می‌توانند روش‌هایی را تعریف کنند که راهنمایی برای فرآیندهای صنعتی سازی محصول هستند.

این روش شامل ایجاد طرح‌های فنی با CADاست.

بدین‌ترتیب، دستورالعمل‌هایی به CAMارائه می‌شود، که به نوبه‌ی خود، با استفاده از پس – پردازنده اطلاعات دریافتی را به زبان قابل فهم توسط کنترلر تبدیل می‌کند.

پس از آن، کنترلر «کد دستگاه» را به ابزار ماشین منتقل می‌کند، تا موتورها فعال شوند و حرکات مطابق با پارامترهای صحیحی که وارد شده‌اند، مدیریت شوند.