نمونه سازی

نمونه سازی

نمونه اولیه برد مدار چاپی

ساخت و مونتاژ نمونه اولیه برد مدار چاپی بردهای مدار چاپی بدون مرز

نمونه سازی PCB– (استعلام‌های خودتان را به sales@etagco.comارسال نمایید)

در عرش گستر ما راه حل‌های PCBجدید و منحصر به فردی را ایجاد کرده‌ایم ، با نام تجاری Borderless Boards، به معنی تابلوهای بدون مرز.

اکنون ما قادر به ارائه انواع و اقسام نمونه‌های اولیه مدار مورد نیاز به مشتریان خود هستیم. با توجه به نیاز مشتریان ما به بردهای FR4یک طرفه یا دو طرفه یا بردهای با وایای دفن شده[1] و کور[2] با فناوری بسیار بالا، بردها با مواد منحصر به فرد، بردهای با هسته فلزی، بردهای با مس سنگین، بردهای تحت آزمایش روشن[3]، بردهای سخت – انعطاف‌پذیر، و بردهای انعطاف‌پذیر، آنها می‌توانند تقاضای آن بردها را از ما داشته باشند.

با توسعه‌ی مجموعه‌ای از شرکای بسیار قوی و کاملاً واجد شرایط، ما این قابلیت را داریم که هر نوع نمونه اولیه PCBرا در هنگام نیاز به مشتریان خود تحویل دهیم. ما می توانیم نمونه اولیه PCBکم هزینه را برای سرگرمی‌های الکترونیکی و برای نمونه سازی PCBبا حجم کم یا نمونه اولیه برای تولید در حجم بالا ارائه دهیم.

زمان تحویل ساخت PCBنمونه و مونتاژ PCBنمونه

ما می‌توانیم خدمات جامع و کاملی را برای نمونه‌سازی PCBارائه دهیم: طراحی جانمایی PCB، ساخت نمونه PCB، و مونتاژ PCB. خدمات نمونه‌سازی PCBما و زمان تحویل آن بی‌نظیر است:

با ایجاد شبکه‌ای از امکانات و تاسیسات تولید و مونتاژ PCB، از جمله HDI PCB، ما می‌توانیم با سرعت در طی 12 تا 24 ساعت، با توجه به فناوری‌های مورد نیاز، بردهای چاپی را آماده کنیم و آنها را در طی 24 ساعت مونتاژ کنیم.

کارکنان حرفه‌ای و باتجربه‌ی ما برای خدمت به مشتریان اینجا هستند و به آنها در یافتن راه‌حل های صحیح مدار چاپی با توجه به نیازهای خاص آنها کمک می‌کنند. با استفاده از شبکه گسترده شرکای کاملاً شایسته، می‌توانیم بردهای بدون مرز را به مشتریان خود ارائه دهیم که هر نوع فناوری برد مدار چاپی و خدمات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار می دهد. اگر نمی‌توانید این خدمات را در جای دیگری پیدا کنید، وقت آن است که با کارشناسان عرش گستر تماس بگیرید.

تولیدکننده و تامین کننده نمونه اولیه PCBرا پیدا کنید. تولید کنندگان، تامین‌کنندگان، صادر کنندگان نمونه اولیه PCBبا کیفیت را در etagco.comانتخاب کنید. طرح خود را به sales@etagco.comارسال کنید.

چگونه باید یکی از تولیدکنندگان نمونه سازی PCBرا انتخاب کنید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

[1] Buried

[2] Blind

[3] burn-in boards